مقدمه

با نام و یاد خدا

تامین سلامت افراد جامعه درکشور ما همانند بسیاری از کشورهای در حال توسعه و توسعه‌ یافته امری همگانی است که حفظ و ارتقای آن اقدامات جمعی و مشارکت‌های بین بخشی تمامی سازمان ها ، ارگانها و حضور آگاهانه‌ی مردم را می‌طلبد  و به درستی یکی از ارکان اصلی جهت دستیابی به سلامت جامعه امر آموزش است.

امروزه به اعتقاد همه صاحب نظران و متخصصان، آموزش ، فراگیری علوم و کسب مهارت های لازم در زمینه های تخصصی به عنوان یک ضرورت اجتناب ناپذیر اجتماعی از اهمیت و جایگاه ویژه ای در امر توسعه کلان برخوردار است. این اهمیت به ویژه در زمانی که موضوع سلامت جامعه به میان می آید دو چندان می شود.

در گروه آموزش های سلامت شاید آموزش موارد اورژانس از اهمیت بیشتری نسبت به سایر موضوعات برخوردار باشد، زیرا به دلیل محدودیت زمان و وخامت حال مصدومین و بیماران شاهد موارد مرگ و میر بیشتری در میان آنان هستیم ، لذا با توجه به اهمیت موضوع بر آن شدیم تا گامی کوچک در راستای آموزش سلامت (به ویژه فوریتهای پزشکی) برداریم.

در این وبلاگ هر دو گروه آموزشهای تخصصی و عمومی (همگانی) ارائه می گردد و مخاطبین آن از میان دانش آموختگان پزشکی و پیراپزشکی و همچنین عموم مردم جامعه می باشند.

امیدوارم که با راهنمایی های ارزنده خود، ما را در پیمودن این راه یاری نمایید.

 

 

/ 2 نظر / 62 بازدید
بلاگ دایر

وبلاگ خود را به فهرست وبلاگ های فارسی اضافه کنید. www.blogdir.ir

mahdi hoseini

بسیار عالی. تشکر